Načítání obsahu...
Svářeč EN 135 - mzda od 22.000,-Kč čistého + zdarma ubytování
22.000,-Kč čistého

Společnost zabývající se výrobou koreb pro nákladní automobily přijme nové pracovníky na pozici : SVÁŘEČ

Náplň práce :

- Zakládání, ošetření a údržba svařovacích strojů
- Ruční svařování polotovarů s použitím různých svař.technik

Nabízíme:
- Motivující mzdové ohodnocení - od 22.000 Kč v čistém včetně diet a prémií
- Denní diety ve výši 206.-
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
- Profesní růst
- Možnost týdenních záloh
- 25 dní dovolené
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Požadavky:
- Vzdělání ve strojírenském nebo jiném  technickém oboru
- Svářečský průkaz - EN 135 podmínkou
- Praxe min. 1 rok
- Samostatnost, Spolehlivost
- Znalost technických výkresů

Město: Slaný okr. Kladno
  • Kraj: Středočeský kraj
  • Směnnost: Nepřetržitý provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti: Svařování elektrickým obloukem – v ochranné atmosféře argonu podle EN (úřední zkouška)
  • Obor: Svářeči