Načítání obsahu...
Údržbář/elektromechanik, měsíční mzda až 43.000,- Kč + ubytování zdarma
až 50.000,- Kč měsíčně hrubého

Hledáme zkušeného a spolehlivého údržbáře/elektromechanika! Pokud Vás zajímá technika a rádi byste se podíleli na správě a údržbě strojů a zařízení, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Nabízíme:

  • - měsíční hrubá mzda až 43.000,- Kč
  • - ubytování zdarma
  • - motivační odměny nebo růst mzdy za aktivní účast na projektech
  • - kvartální odměny za docházku
  • - příspěvek na podnikové stravování
  • - příspěvek na penzijní připojištění
  • - pracoviště 5 min. chůze od hlavního vlakového nádraží v Třinci
  • - práce od pondělí do pátku - pouze ranní směny!
  • - týdenní finanční zálohy
  • - zaučení a pravidelná školení
  • - v případě zájmu, zajistíme prohlídky závodu před nástupem
  • - pravidelná komunikace s koordinátorem naší agentury
  • - stabilní zaměstnání, pracovní smlouva na plný úvazek
  • - možnost aktivně se vzdělávat nejen v oboru

Náplň práce:

  • - zodpovědnost za plánování údržby strojů (měsíční, půlroční, roční)
  • - zajištění bezpečného chodu strojů a přístrojů
  • - operativní řešení poruch a závad na strojích
  • - kontrola chodu všech elektrických a mechanických zařízení v provozu
  • - správa všech výrobních strojů, včetně preventivní údržby
  • - výměna opotřebovaného dílů a provozních částí stroje
  • - spolupráce s vedoucími a mistry úseku výroby, provozu a expedice
  • - zodpovědnost za správnou údržbu a správnost svěřeného zařízení
  • - podílí se na technické části přejímek nových technologií a zařízení

Požadujeme:

  • - výuční list nebo maturita ve strojním oboru
  • - praxe ve strojní údržbě výhodou
  • - platné osvědčení NV 194/2022 Sb. (býv. Vyhl. 50/78 Sb. § 6-8)
  • - technické myšlení a manuální zručnost
  • - zkušenost v oblasti strojírenství a automatizace výhodou
  • - zodpovědnost a samostatnost

Místo výkonu práce: Třinec

Město: okr. Frýdek-Místek
  • Kraj: Moravskoslezský kraj
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti: NV č. 194/2022 Sb. (býv. vyhl. 50/1978 Sb.)
  • Obor: Strojní údržbář
Údržbář/elektromechanik, měsíční mzda až 43.000,- Kč  + ubytování zdarma