Načítání obsahu...
Skladník - Řidič VZV - čistá mzda 27.000,-- Kč + ubytování
Měsíční čistá mzda 27.000,-- Kč včetně diet

Pro našeho významného klienta, zabývajícího se výrobou a dodávkami automatizovaných logistických systémů, přijmeme pracovníky na pozici Skladník - obsluha motorového vozíku

Náplň práce:

  • příjem a výdej materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku
  • kontrola dodaného materiálu dle dodacího (průvodního) listu
  • vykládka vozidel
  • práce s ručními terminály

Zaškolení na danou pozici je samozřejmostí.

Nabízíme:

  • - Hodinová mzda 129,-- Kč/hod.
  • - Čistá měsíční mzda 27.000,-- Kč včetně diet a prémií
  • - Prémie až 4.000,--
  • - Denní diety ve výši 237,-- Kč
  • - Zajištěné a hrazené ubytování
  • - Možnost týdenních záloh
  • - 25 dní dovolené
  • - Závodní stravování
  • - Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

    Požadujeme:

    • - Platné oprávnění na vysokozdvižný vozík
    • - Praxi na pozici řidiče VZV
    • - Řidičský průkaz sk. B
    • - Samostatnost
    • - Spolehlivost
    • - Dobrá pracovní morálka
    • - Ochotu pracovat ve směnném provozu
    • - Dobrý zdravotní stav

    Město:
    • Kraj: Olomoucký kraj
    • Směnnost: Třísměnný provoz
    • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Dovednosti: Řidičský průkaz, Řidičský průkaz – řízení VZV
    • Obor: Skladník