Načítání obsahu...
Operátor stroje - senior - Nástupní mzda od 34.400,-Kč čistého + 5.000,- odměna
od 34.400,-Kč čistého vč.diet a prémií
Doporučujeme

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na pozici Operátor stroje - Senior - Nutná praxe.

Náplň práce :

- Samostatná obsluha CNC stroje
- Seřídit stroj, nahrát program, zkušební kus a pokračovat ve výrobě

Nabízíme:
Náborový příspěvek 5.000Kč
- Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnávání
- Nástupní mzda od 34.400,-Kč čistého vč. diet a prémií
- Po zaučení navýšení mzdy 43.000,-Kč čistého vč.diet a prémií
- Denní diety 220,-Kč
- 25 dní dovolené
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Proplácené cestovné
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Možnost týdenní finanční zálohy

Požadujeme:
- Znát ohýbací /ohraňovací/ stroje zn. TRUMPF, SAFAN, SALVAGNINY
- Znát vysekávací stroje zn. TRUMPF Trupunch 3000 a 5000
- Nutná znalost čtení výkresové dokumentace
- Profesionální přistup
- Manuální zručnost, technické myšlení
- 3 směnný provoz

Město: okr. Český Krumlov
  • Kraj: Jihočeský kraj
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti: Znalost technických výkresů
  • Obor: Obsluha CNC strojů

Neváhejte nás kontaktovat:

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Viola Demhasajová

Nábor pracovníků