Načítání obsahu...
Obsluha 5ti osého obráběcího centra - 31.120,-Kč čistého + hrazené ubytování
31.120,-Kč čistého

Pro našeho významného klienta, výrobce dílů v oblastech
energotechniky, jemné mechaniky, dopravních prostředků, leteckého
průmyslu a medicínského průmyslu, hledáme pracovníky na pozici : Obsluha 5ti osého obráběcího centra

Náplň práce :
- Seřizování a obsluha 5ti osého centra
- Měření a výroba dílců dle technické dokumentace
- Ranní - Odpolední směny

Nabízíme :
- Pracovní smlouvu na plný úvazek, stabilní zaměstnání
- Mzda 31.120,-Kč čistého vč.diet a prémií
- 190,-Kč /hod
- Denní dieta 217 Kč

- Zajištěné a hrazené ubytování
-Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- Možnost přesčasů, turnusů
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
- Finanční zálohy

Požadujeme :
- SOU vzdělání
- Zkušenosti s obráběním kovů
- Znalost technické dokumentace
- Znalost řídicích systému Sinumeric a Fanuc - korekce programů

- Manuální zručnost
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Profesionální přístup
- Životopis

Město: Rožnov p Radhoštěm
  • Kraj: Zlínský kraj
  • Směnnost:
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti: Znalost technických výkresů
  • Obor: Obsluha CNC strojů

Neváhejte nás kontaktovat:

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Lucie Tobiášová

Nábor pracovníků