Načítání obsahu...
Nástrojář v třísměnném provozu, mzda až 30.990,-- Kč/měs.
od 140,- Kč/hod.

Pro našeho významného klienta, zabývající se výrobou autodílů, hledáme pracovníka na pozici nástrojáře.

Náplň práce:

  • - Oprava a údržba forem a nástrojů
  • - Zaučení pro zaměstnance bez praxe

Požadujeme:

  • - Vyučení v oboru nástrojař případně v jiném příbuzném oboru
  • - Praxe na pozici nástrojaře výhodou
  • - Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • - Zkušenost s údržbou a opravou vstřikovacích forem / lisovacích nástrojů
  • - Manuální zručnost
  • - Týmová spolupráce
  • - Práce ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • - Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
  • - Měsíční čistá mzda od 22.500,- Kč až 30.990,- Kč včetně diet a příplatků
  • - Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou uživatele
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • - Možnost týdenní finanční zálohy
  • - Dlouhodobá spolupráce
  • - Možnost převodu do kmenového stavu

Město: Opava
  • Kraj: Moravskoslezský kraj
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Potřebné vzdělání:
  • Dovednosti:
  • Obor: Nástrojáři

Neváhejte nás kontaktovat:

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Noemi Janiczková

Nábor pracovníků