Načítání obsahu...
Náborář - Práce v terénu - praxe podmínkou
Už 25 let na trhu pomáháme lidem najít práci na míru a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
30.000,- až 50.000,- Kč/měs.

Hledáme kolegu/kolegyni - Náboráře v terénu, dynamickou osobnost zaměřenou na dosahování
cílů s přirozenými vyjednávacími schopnostmi

Náplň práce:

  • - Aktivní vyhledávání a výběr zaměstnanců převážně na dělnické pozice
  • - Každodenní komunikace s uchazeči o zaměstnání
  • - Zpracování související administrativy a dokumentů
  • - Práce v terénu
  • - Vlastní organizace času a náborů
  • - Cestování v rámci celé ČR
  • - Plnění náborového plánu

    Požadujeme:

    • - SŠ vzdělání
    • - Ochotu cestovat – denně v rámci celé ČR
    • - Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
    • - Samostatnost, empatii, proaktivní přístup
    • - Praxe na obdobné pozici - podmínkou
    • - Schopnost analyzovat dostupné zdroje a následná práce s nimi
    • - Dynamickou osobnost zaměřenou na dosahování cílů s přirozenými vyjednávacími schopnostmi
    • - Výborné komunikační dovednosti (osobně i telefonicky)
    • - Tah na branku a vytrvalost
    • - Týmový hráč
    • - Znalost polského jazyka výhodou

    Nabízíme:

    • - Práce na HPP ve stabilní české společnosti
    • - Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
    • - Fixní mzda + prémie
    • - Průměrný příjem se pohybuje 30.000,- Kč - 50.000,-Kč (není stanoven finanční strop - určuje plnění náborového plánu, výše výdělku je na Vás)
    • - Příspěvek na životní pojištění /penzijní připojištění
    • - 25 dní dovolené
    • - Příspěvek na dovolenou, vánoční prémie
    • - Služební automobil a mobilní telefon i k soukromému používání
    • - Flexibilní pracovní doba – vlastní organizace času
    • - Pestrá a kreativní práce
    Město: Celá ČR
    • Kraj: Celá ČR
    • Směnnost:
    • Potřebné vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
    • Dovednosti: Řidičský průkaz
    • Obor: Koordinátor